Home | +972-509817813 | contact@hilabaroz.com

Production Services
About Us
Works
Clients
Contact

Services

Production Services

Filming Permits

Editorial Support

Fixer on Board

Interviews

Equipment

Archive Research

Specialization

Documentary

News

Location

Radio

Corporate

Fiction

Aerial Filming

Drones

Production Services

Hila Baroz Productions świadczy usługi produkcyjne dla międzynarodowych ekip filmowych pracujących w Izraelu i na Zachodnim Brzegu. Nasza oferta obejmuje realizację filmów fabularnych, dokumentalnych, materiałów dla serwisów informacyjnych, a także innego rodzaju usługi, takie jak kręcenie reklam lub teledysków na terenie Izraela. Pomagamy w produkcji filmów korporacyjnych dla firm.

Production Services in Israel

Zajmujemy się organizowaniem ekip filmowych oraz wypożyczaniem sprzętu na terenie Izraela. Przeprowadzamy wywiady z przedstawicielami wojska i rządu, jak również ekspertami i analitykami ze wszystkich dziedzin. Zbieramy informacje dla filmów dokumentalnych o tematyce historycznej, religijnej, archeologicznej i przyrodniczej, również poprzez przeszukiwanie archiwów. Uzyskujemy pozwolenia – także te skomplikowane – na filmowanie na terenie całego Izraela. Zapewniamy scouting lokalizacji, tłumaczenia oraz pomoc w pracach nad scenariuszem dla każdego typu środków przekazu. Zajmujemy się produkcją programów radiowych, realizując nagrania symultaniczne oraz wywiady odtwarzane następnie z taśmy. Oprócz świadczonej przez nas usługi filmowania z powietrza, oferujemy ponadto realizację zdjęć z użyciem dronów charakteryzujące się najwyższą kinową jakością HD. Używamy do tego najnowszego oprogramowania GPS i najnowocześniejszych dronów.

Pracowaliśmy z takimi reżyserami jak Michael Winterbottom i George Sluizer. Realizujemy zdjęcia najwyższej jakości, nakręcone przy użyciu najlepszego sprzętu. Niektóre z wyprodukowanych przez nas filmów były nominowane do nagrody Emmy. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się nadawcami, takimi jak BBC, Channel 4, ITN, Discovery Channel, National Geographic, ZDF, Arte oraz wieloma innymi.

Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z radością odpowiemy na każde Państwa pytanie.

English
Български
粵語
中文
Čeština
Nederlands
Français
Deutsch
हिन्दी
Magyar
Italiano
日本語
Polski
Português
Română
Русский
Español
Tagalog
ไทย
Production Services
Polski