Home | +972-509817813 | contact@hilabaroz.com

Production Services
About Us
Works
Clients
Contact

Services

Production Services

Filming Permits

Editorial Support

Fixer on Board

Interviews

Equipment

Archive Research

Specialization

Documentary

News

Location

Radio

Corporate

Fiction

Aerial Filming

Drones

Production Services

Hila Baroz Productions poskytuje produkční služby mezinárodním filmovým štábům, které natáčí v Izraeli a v oblasti West Bank. Naše služby poskytujeme pro romány, dokumentární filmy, zpravodajství a také další typy produkce, jako například reklamy nebo hudební videa natáčená v Izraeli. Společnostem pomáháme s tvorbou podnikových videí.

Production Services in Israel

Naše služby zahrnují zajištění filmového štábu a pronájem zařízení v Izraeli. Provádíme rozhovory s armádou, představiteli vlády a také s odborníky a analytiky ze všech oborů. Provádíme průzkumy pro historické, náboženské, archeologické a přírodopisné dokumenty, včetně průzkumu archívů. Získáme povolení k filmování po celém Izraeli, včetně komplikovaných povolení. Provádíme průzkum lokací, překlady a pomoc s tvorbou příběhů pro všechny média. Vytváříme rádiové programy a poskytujeme simultánní záznam a předtočené rozhovory. Navíc k našim anténním filmovým službám nyní nabízíme bezpilotní filmový HD letoun špičkové kvality, který používá nejnovější GPS software a vybavení.

Pracovali jsme s režiséry, jako jsou například Michael Winterbottom a George Sluizer. Poskytujeme špičkovou kinematografii a kreativitu. Používáme nejlepší filmové vybavení. Některé z filmů, na kterých jsme pracovali, byly nominovány na cenu Emmy. Pracujeme se všemi hlavními rozhlasovými a televizními společnostmi, jako jsou například BBC, Channel 4, ITN, Discovery Channel, National Geographic, ZDF, Arte a mnoho dalších.

Pracujeme 24/7 a jsme zde ochotně pro vás, abychom vám odpověděli na jakékoliv otázky.

English
Български
粵語
中文
Čeština
Nederlands
Français
Deutsch
हिन्दी
Magyar
Italiano
日本語
Polski
Português
Română
Русский
Español
Tagalog
ไทย
Production Services
Produkční Služby